مرکز زیبایی بلور سعادت آباد

ارائه تمامی خدمات زیبایی و سلامت پوست و مو

درباره ما

مرکز زیبایی بلور ، با بیش از 5 سال سابقه درخشان با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، با تیمی حرفه ای و پزشکانی نامدار و فوق تخصص از جمله دکتر عبد المجید شریفیان با بیش از 25 سال سابقه درخشان و همچنین دکتر نعیمی با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه جوان سازی و سلامت پوست ، خدمات بسیار ارزنده ای را ارائه می دهد .

مرکز زیبایی بلور ، واقع در مجتمع رویال در سعادت آباد ، با به کارگیری جدیدترین دستگاه ها ، از جمله د ستگاه هیدروفشیال جت اکسیژن 2020 ، انواع دستگاه هایفو hifu ، دستگاه میکرودرم و لاغری ، دستگاه فوق تخصصی لیزر موهای زائد و … ، خدماتی در جهت جوان سازی و پاکسازی پوست ، درمان اسکار و آکنه ، لاغری با پیشرفته ترین آر اف لاعری ، تشخیص نوع پوست و مشکلات پوستی با بهره گیری از دستگاه آنالیزور پوست ، مزوتراپی و بوتاکس ، پلکسر ، تزریق ژل – فیلر و چربی ،  میکرونیدلینگ و رفع لکه های پوستی ارائه می دهد .

ارائه تمامی این خدمات توسط پزشکان بنام پو فوق تخصص پوست و مو با جدیدترین د ستگاه های جوان سازی و پاکسازی پوست صورت گرفته و همین امر این مرکز زیبایی را نسبت به دیگر کلینیک ها متمایز می کند .

ما با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های آنالیزور پوست ،از جهت تسریع رسیدن به نتیجه دلخواه شما عزیزان در کنارتان خواهیم بود ، هدف ما استفاده از روش های فوبق العاده عالی و د ر عین حال بی خطر و غیر تهاجمی جهت رفع مشکلات پوست شما می باشد .

شایان ذکر است که بدانید مرکز زیبایی بلور بخشی از شرکت طب پوست ایرانیان وارد کننده تمامی محصولات و تجهیزات جوان سازی و پاک سازی پوست می باشد و شما جهت خرید دستگاه ها و محصولات این شرکت می توانید با وب سایت tebskin.com مراجعه فرمایید .

3 وب سایت های ما
432 مشتریان ما
3 اعضای تیم
30 خدمات ما

مرکز تخصصی زیبایی بلور