دسته‌بندی نشده

لاغری موضعی با دستگاه لاغری آر اف RF

دستگاه های لاغری با عملکرد لاغری موضعی جهت از بین بردن چربی های اضافه ، از بین بردن سلولیت ها بدون نیاز به انواع رژیم های سخت و طاقت فرسا می باشد . شاید شما جز افرادی باشید که چاق نباشید ، ولی در نواحی پهلو و شکم ، ران ها و بازوها از وجود چربی های اضافه رنج ببرید و یا وجود سلولیت ها فرو اندام شما را بر هم ریخته و نمی توانید لباس های مورد علاقه خود را بر تن کنید .
متاسفانه وجود سلولیت ها باعث برهم ریختگی زیبایی اندام شده و با رژیم غذایی و ورزش نیز به راحتی از بین نمی روند . لاغری موضعی با دستگاه لاغری آر اف RF یکی از راه های بسیار عالی برای رسیدن به وزن ایده ال و از بین بردن چربی های اضافه توجه بسیاری از کاربران را جهت از بین بردن چربی ها و سلولیت ها به خود جلب کرده است .

عملکرد دستگاه لاغری موضعی رادیوفرکانسی RF :

دستگاه لاغریRF آر اف با امواج رادیوفرکانسی از خود گرمایی تولید می کند که باعث آزاد سازی اسیدهای چربی در بدن و انتقال آن ها به سیستم لنفاوی می شود .
آزاد شدن اسیدهای چرب از بافت های چربی و دفع شدن آن ها از بدن باعث کاهش سایز و لاغری می شود .

دستگاه لاغری آر اف rf چیست ؟

RF یک روش غیر تهاجمی بسیار عالی به معنی امواج رادیوفرکانسی است . دستگاه لاغری ار اف در این چند دهه اخیر توجه بسیاری از متخصصین پوست و کاربران خانگی را به خود جلب کرده است ، چرا که این دستگاه کاملا غیر تهاجمی باعث از بین رفتن سلولیت ها و همچنین از بین رفتن توده های چربی ، مناسب برای نواحی مختلف بدن می باشد . ناگفته نماند دستگاه لاغری RF آر اف خاصیت ضد پیری داشته و از پیری زودرس پوست و رفع آکنه ها و چین و چروک ها می شود . به طور کلی دستگاه لاغری ار اف RF دارای امواج الکترونیکی (RF.oscillator) در محدوده فرکانس رادیویی می باشد .

روش لاغری موضعی با آر اف RF :

لاغری و کاهش وزن و رفع سلولیت ها با دستگاه لاغری به وسیله امواج رادیوفرکوئنسی در این چند دهه اخیر ، به عنوان یک روش درمانی کاملا غیر تهاجمی و بدون عوارض جانبی می باشد . در واقع امواج رادیوفرکانسی دستگاه لاغری آر اف RF به لایه های درم پوست نفوذ کرده و باعث از بین رفتن چربی های اضافه و درمان سلولیت ها می شود .

نواحی تحت درمان لاغری موضعی با دستگاه لاغری RF

لاغری موضعی شکم و پهلو
بالای زانو
لگن
باسن
ساق پا
قوزک
از بین بردن چربی های اضافه سینه آقایون
رفع چربی صورت و گردن
رفع غبغب
نکته بسیار مهم در خصوص استفاده از روش درمانی لاغری موضعی با دستگاه لاغری ار اف RF این است که کار با روش درمانی آر اف RF نه تنها باعث افتادگی و شل شدن پوست نمی شود ، بلکه باعث لیفت و جوان سازی پوست خواهد شد .

لاغری موضعی شکم و پهلو با دستگاه لاغری آر اف rf :

داشتن شکمی تخت و پهلو طرح شنی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرم بدن دارد . اما بر عکس وجود شکم و پهلو علاوه بر تاثیرات مخرب بر سلامتی ، زیبایی و فرم دهی بدن را تحت شعاع قرار می دهد . متاسفانه ناحیه شکم و پهلو جز نواحی از بدن می باشد که سریعا توده های چربی را به خود جذب می کند و باز هم متاسفانه این نواحی جز قسمت هایی است که خیلی دیر چربی ها را از دست می دهد . روش درمانی لاغری موضعی با دستگاه لاغری RF کمک می کند تا بتوانید توده های چربی را خیلی سریع در چندین جلسه از بین ببرید .

لاغری موضعی بازو با دستگاه لاغری آر اف rf :

افتادگی و شل شدن بازو ، وجود چین و چروک های بازو باعث بد فرم شدن بازو می شود . چاقی بازو فقط مختص افراد چاق نیست ، برخی از افراد به صورت ژنتیکی فقط از طریق بازو چاق می شوند ، التبه ناگفته نماند با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست کم شده و در نهابت باعث افتادگی پوست خواهد شد . با استفاده از دستگاه لاغری آر اف RF می توانید از شر افتادگی پوست و همچنین چربی های اضافه پوست در ناحیه بازو خلاص شوید . امواج رادی فرکانسی به لایه های درم پوست نفوذ کرده و موجب کشیدگی بازو و رفع افتادگی بازوها شده و چربی های ناحیه بازو را شکسته و از بین ببرید .

نواحی تحت درمان لاغری موضعی با دستگاه لاغری RF

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

یک متن دلخواه وارد کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود

آدرس یا مکان مد نظر را وارد نمایید

جزئیات دقیق آدرس را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *